ANA SAYFA   /   KURUMSAL   /   Grup Şirketleri
23 Şubat 2018 Cuma

Grup Şirketleri

HATFİL A.Ş.
Hatay Antakya’da bulunan merserize ve boyalı iplik üretimi yapan Türk-İtalyan ortak kuruluşudur. Örme, çorap, döşeme ve dokuma endüstrisindeki pek çok firmaya ihracat yapmaktadır.
LETOONIA RESORTS
Muğla, Fethiye’de bulunan 1.sınıf tatil köyü ve bir yaz tatili cennetidir. Club Hotel Letoonia Fethiye, 1502 yataklı 1.sınıf tatil köyüdür ve 2 km uzunluğunda plaja sahip ,yemyeşil ağaçlarla kaplı, masmavi ve pırıl pırıl Akdeniz ile çevrili doğal bir yarımada üzerine kurulu bir yaz cennetidir.
LETOONIA GOLF RESORT
Letoonia Golf Resort, Belek, Antalya, Türkiye'de çam ağaçları arasında doğa ve deniz ile kucaklaşan 1. Sınıf tatil köyüdür.
Havaalanına sadece 35km  uzaklıkta olan, 5 Yıldızlı Otel ve Birinci Sınıf Tatil Köyü Letoonia Golf Resort Belek' de 850 yatak kapasitesi bulunmaktadır.
GAZELLA
Seyahat acentesi ve tur operatörü İstanbul'da bulunmaktadır.
SIRETEX – SENSEI
Fransa-Paris’te kurulmuş bir tekstil şirketidir. Kendine ait “Sensei” markasıyla veya müşterilerinin isteği doğrultusunda başka markalar için üretim yapabilen bir firmadır.
COTONELLA
Fransa Paris’te kurulmuş tekstil şirketidir. Havlu ve bornozların dizaynı, kreasyonu, pazarlanması ve toptan satışı yapılmaktadır. Ayrıca otel zinciri ve kuruluşun kendi markası ile havlu satışı da mevcuttur.
Yandex.Metrica